PŘEDSTAVENÍ - Cykloservis Kamenice

Přejít na obsah
Jiří Fiala    cyklonadšenec
Kolo je má radost. Již od dětství jsem jezdil na čem se dalo. Jezdil a blbnul :-)  Později jsem zjistil, že mě baví kola také servisovat, ladit... Seřídit brzdy, aby na páku stačilo vyvinout jen minimální tlak, seřídit měnič, dát lanko v kvalitním bowdenu... To je pak radost, když za jízdy jenom ťuknete do řadící páčky, a měnič poslušně pošle řetěz na sousední pastorek...  A když kamarádi nešetří chválou, to Vás prostě nemůže nebavit  :-)
JF
JAK...
Cykloservis v Kamenici jsem začal provozovat v roce 2014 jako vedlejší pracovní činnost. Přestože jsem v té době měl s opravami kol několikaleté zkušenosti, netušil jsem, zda bude cykloservis v podzemním prostoru bytového domu pro cyklisty důvěryhodným místem k servisování jejich strojů.
Od počátku každé zakázce věnuji maximální péči, spokojenost zákazníka je to hlavní. Díky tomuto přístupu se každým rokem počet mých spokojených zákazníků zvyšuje. V posledních letech jsem již téměř neměl volný čas, a tak od konce roku 2019 provozuji cykloservis jako hlavní pracovní činnost.
Aby funkčnost kola po servisu vydržela co nejdéle, používám pouze kvalitní materiály a komponenty osvědčených výrobců.
01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
09.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
(c) Acme Inc. 2019 - Created with WebSite X5
See our Privacy and Cookie Policy
Sídliště II 28, 251 68 Kamenice
734 211 204, fiala@cykloserviskamenice.cz
Návrat na obsah